KONST / Litografier / Färglitografi 13128453
nr 1312 8453
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 59/200,1993, bladets mått: 43x31 cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:50:45
100 kr
150 kr